0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United States
WTT Feeder Westchester
Chih-Yuan Chuang
۴
۳
Benedikt Duda
Finished
۰۲:۳۵
World
TT-CUP
Maxim Naumchuk
۱
۳
Nikolai Treschetka
Finished
۱۱:۳۰
Maxim Naumchuk
۲
۳
Ivan Krivoy
Finished
۱۰:۳۰
Vojtech Koutnik
۲
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۰:۵۰
Igor Sukovaty
۱
۳
Kovalov Oleksandr
Finished
۰۹:۲۰
Sergey Tsybulin
۲
۳
Vladislav Kalugin
Finished
۱۱:۰۵
Denis Nemchenko
۲
۳
Andrey Chermensky
Finished
۰۹:۵۰
Sergey Akhlamov
۳
۱
Valery Petukhov
Finished
۱۱:۳۵
Davyd Symonchuk
۳
۲
Vladislav Kalugin
Finished
۱۲:۳۵
Ilya Yanishevskiy
۳
۲
Alexey Lukianov
Finished
۱۴:۵۵
Sergey Akhlamov
۲
۳
Alexander Redkov
Finished
۱۲:۴۵
Igor Kuznetsov
۲
۳
Konstantin Makarchuk
Finished
۱۵:۲۵
Andrii Baklykov
۳
۲
Vladislav Kalugin
Finished
۱۵:۳۰
Igor Kuznetsov
۳
۰
Alexey Lukianov
Finished
۰۹:۲۵
Andrii Baklykov
۳
۱
Vladislav Kalugin
Finished
۱۰:۰۵
Daljus Kregzde
۳
۰
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۰:۴۵
Denis Nemchenko
۳
۲
Alekseenko Dmitriy
Finished
۱۱:۵۰
Konstantin Makarchuk
۳
۲
Pugach Prohor
Finished
۱۱:۵۵
Grigori Maltizov
۳
۲
Daljus Kregzde
Finished
۱۲:۴۵
Chlumsky Petr
۲
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۱۵:۲۰
Serhii Poliakov
۰
۳
Alexander Redkov
Finished
۱۱:۰۰
Ivanov Ruslan
۰
۳
Kovalov Oleksandr
Finished
۱۱:۲۰
Andrii Baklykov
۰
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۱:۳۵
Igor Sukovaty
۳
۲
Ivanov Ruslan
Finished
۱۲:۲۰
Serhii Poliakov
۰
۳
Valery Petukhov
Finished
۱۳:۲۰
Nikolai Treschetka
۳
۱
Ivan Krivoy
Finished
۱۴:۰۰
Andrey Chermensky
۳
۱
Kovalov Oleksandr
Finished
۱۴:۵۰
Ctibor Zaplatilek
۰
۳
Marek Fabini
Finished
۱۴:۵۰
Alexander Redkov
۲
۳
Valery Petukhov
Finished
۱۵:۴۰
Ivanov Ruslan
۱
۳
Andrey Chermensky
Finished
۱۶:۲۰
Konstantin Makarchuk
۳
۱
Ilya Yanishevskiy
Finished
۰۹:۵۵
Alberto Olmedo
۳
۰
Enrique Alarcon
Finished
۱۰:۴۰
Igor Sukovaty
۰
۳
Andrey Chermensky
Finished
۱۰:۵۰
Igor Kuznetsov
۳
۲
Ilya Yanishevskiy
Finished
۱۰:۵۵
Oleksandr Brezickyi
۳
۱
Alexey Lukianov
Finished
۱۱:۲۵
Alekseenko Dmitriy
۱
۳
Andrey Chermensky
Finished
۱۲:۵۰
Pugach Prohor
۳
۱
Ilya Yanishevskiy
Finished
۱۲:۵۵
Igor Sukovaty
۳
۰
Alekseenko Dmitriy
Finished
۱۳:۵۰
Sergey Akhlamov
۳
۱
Serhii Poliakov
Finished
۱۳:۵۵
Igor Kuznetsov
۱
۳
Pugach Prohor
Finished
۱۳:۵۵
Denis Nemchenko
۳
۲
Ivanov Ruslan
Finished
۱۴:۲۰
Sergey Akhlamov
۳
۰
Igor Maksymchuk
Finished
۱۵:۰۵
Igor Sukovaty
۳
۱
Denis Nemchenko
Finished
۱۵:۲۰
Marek Fabini
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Zaboj Matej
۳
۲
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Marek Fabini
۱
۳
Zaboj Matej
Finished
۰۱:۲۰
Marek Fabini
۳
۲
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۵۰
Zaboj Matej
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۰۲:۲۰
Stanislav Malchuk
۳
۰
Ivan Krivoy
Finished
۰۹:۳۰
Dmytro Lohosha
۲
۳
Nikolai Treschetka
Finished
۱۰:۰۰
Vladyslav Rybachok
۰
۳
Peetr Viigimets
Finished
۱۰:۱۵
Alekseenko Dmitriy
۱
۳
Ivanov Ruslan
Finished
۱۰:۲۰
Igor Maksymchuk
۱
۳
Valery Petukhov
Finished
۱۰:۲۵
Pugach Prohor
۳
۱
Oleksandr Brezickyi
Finished
۱۰:۲۵
Davyd Symonchuk
۳
۲
Tkachenko Alexander
Finished
۱۰:۳۵
Jesus Rodriguez
۲
۳
Jose L. Reverte
Finished
۱۱:۱۰
Grigori Maltizov
۳
۲
Peetr Viigimets
Finished
۱۱:۱۵
Ondrej Fiklik
۰
۳
Vojtech Koutnik
Finished
۱۱:۲۰
Jesus Martin
۳
۱
Enrique Alarcon
Finished
۱۱:۴۰
Grigori Maltizov
۳
۰
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۱:۴۵
Martin Dolezal
۲
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۱:۵۰
Dmytro Lohosha
۱
۳
Ivan Krivoy
Finished
۱۲:۰۰
Sergey Tsybulin
۱
۳
Tkachenko Alexander
Finished
۱۲:۰۵
Alberto Olmedo
۲
۳
Jesus Rodriguez
Finished
۱۲:۱۰
Igor Maksymchuk
۳
۲
Serhii Poliakov
Finished
۱۲:۱۰
Daljus Kregzde
۲
۳
Peetr Viigimets
Finished
۱۲:۱۵
Martin Dolezal
۳
۲
Vojtech Koutnik
Finished
۱۲:۲۰
Igor Kuznetsov
۲
۳
Oleksandr Brezickyi
Finished
۱۲:۲۵
Maxim Naumchuk
۳
۱
Dmytro Lohosha
Finished
۱۲:۳۰
Jesus Martin
۳
۰
Jose L. Reverte
Finished
۱۲:۴۰
Ondrej Fiklik
۳
۱
Ruzicka Josef
Finished
۱۲:۵۰
Stanislav Malchuk
۳
۰
Nikolai Treschetka
Finished
۱۳:۰۰
Sergey Tsybulin
۰
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۳:۰۵
Jesus Rodriguez
۳
۰
Enrique Alarcon
Finished
۱۳:۱۰
Denis Nemchenko
۱
۳
Kovalov Oleksandr
Finished
۱۳:۲۰
Martin Dolezal
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۱۳:۲۰
Konstantin Makarchuk
۳
۱
Alexey Lukianov
Finished
۱۳:۲۵
Grigori Maltizov
۳
۰
Peetr Viigimets
Finished
۱۳:۳۰
Maxim Naumchuk
۰
۳
Stanislav Malchuk
Finished
۱۳:۳۰
Andrii Baklykov
۱
۳
Tkachenko Alexander
Finished
۱۳:۳۵
Jesus Martin
۳
۱
Jesus Rodriguez
Finished
۱۳:۴۰
Vojtech Koutnik
۰
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۴:۰۰
Sergey Tsybulin
۰
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۴:۰۵
Alberto Olmedo
۱
۳
Jose L. Reverte
Finished
۱۴:۱۰
Konstantin Makarchuk
۳
۲
Oleksandr Brezickyi
Finished
۱۴:۲۵
Igor Maksymchuk
۳
۲
Alexander Redkov
Finished
۱۴:۳۰
Ivan Krivoy
۲
۳
Maxim Naumchuk
Finished
۱۴:۳۰
Ruzicka Josef
۳
۱
Martin Dolezal
Finished
۱۴:۳۰
Tkachenko Alexander
۲
۳
Vladislav Kalugin
Finished
۱۴:۳۵
Jesus Martin
۳
۱
Alberto Olmedo
Finished
۱۴:۴۰
Jose L. Reverte
۳
۰
Enrique Alarcon
Finished
۱۵:۱۰
Jesus Rodriguez
۱
۳
Alberto Olmedo
Finished
۱۵:۳۰
Stanislav Malchuk
۳
۰
Nikolai Treschetka
Finished
۱۵:۳۰
Davyd Symonchuk
۱
۳
Tkachenko Alexander
Finished
۱۵:۳۵
Alekseenko Dmitriy
۲
۳
Kovalov Oleksandr
Finished
۱۵:۵۰
Martin Blazek
۰
۳
Marek Fabini
Finished
۱۵:۵۰
Pugach Prohor
۰
۳
Alexey Lukianov
Finished
۱۵:۵۵
Jesus Martin
۳
۱
Jose L. Reverte
Finished
۱۶:۰۰
Martin Blazek
۱
۳
Ctibor Zaplatilek
Finished
۱۶:۲۰
Oleksandr Brezickyi
۳
۰
Ilya Yanishevskiy
Finished
۱۶:۲۵
Igor Maksymchuk
۰
۳
Alexander Redkov
Finished
۱۶:۳۰
Nazarii Hrytsyienko
۲
۰
Valentyn Yunchyk
inprogress
۱۶:۳۰
Artem Trofymchuk
۰
۱
Kalyniuk Dmytro
inprogress
۱۶:۳۵
Jan Hendrych
-
-
Jonas Kulveit
inprogress
۱۸:۵۰
Germany
Challenger Ochsenhausen
Florian Bluhm
۲
۳
Amirreza Abbasi
Finished
۱۴:۲۰
Kirill Fadeev
۳
۲
Michael Engelhardt
Finished
۱۱:۰۰
Samuel Amann
۰
۳
Amirreza Abbasi
Finished
۱۱:۴۰
Florian Bluhm
۳
۰
Carlos Ishida
Finished
۱۲:۲۰
Huzjak Josip
۳
۲
Myshaal Sabhi
Finished
۱۳:۰۰
Kirill Fadeev
۳
۰
Samuel Amann
Finished
۱۳:۴۰
Huzjak Josip
۰
۳
Carlos Ishida
Finished
۱۵:۰۰
Myshaal Sabhi
۲
۳
Michael Engelhardt
Finished
۱۵:۴۰
Kirill Fadeev
۲
۱
Florian Bluhm
inprogress
۱۶:۲۰
Czech Republic
Pro League
Michal Zahradka
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۰۷:۰۰
Antonin Belonoznik
۲
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۵:۰۰
Lubos Protiva
۰
۳
Petr Bradach
Finished
۰۰:۳۰
Matej Drechsler
۲
۳
Milan Kolar
Finished
۰۱:۰۰
Alesh Bayer
۳
۰
Antonin Belonoznik
Finished
۰۶:۳۰
Jiri Louda
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۰۸:۰۰
Michal Zahradka
۳
۰
Jiri Ruzicka
Finished
۰۸:۰۰
Jan Berger
۳
۲
Milan Smrcek
Finished
۱۵:۰۰
Michal Zahradka
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۰۴:۳۰
Vlastimil Kaisler
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۱۳:۰۰
Jan Jablonovsky
۳
۰
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۴:۳۰
Rotislav Hasmanda
۱
۳
Jan Berger
Finished
۱۵:۳۰
Ladislav Krsek
۳
۱
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۱:۰۰
Cesta Havrda
۳
۲
Ladislav Krsek
Finished
۱۲:۳۰
Milan Smrcek
۳
۲
Jan Jablonovsky
Finished
۱۶:۰۰
Jan Jablonovsky
۲
۰
Jan Berger
inprogress
۱۶:۳۰
Dalibor Velky Jnr.
۳
۱
Radek Mohelnik
Finished
۰۰:۰۰
Milan Kolar
۳
۱
Josef Grill
Finished
۰۰:۰۰
Martin Guk
۳
۱
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Mista
۱
۳
Tomas Ranecky
Finished
۰۰:۰۰
Josef Grill
۲
۳
Milan Smrcek
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Ranecky
۳
۱
Petr Sejk
Finished
۰۰:۳۰
Radek Mohelnik
۳
۲
Richard Macura
Finished
۰۰:۳۰
Matous Klimenta
۳
۲
Martin Guk
Finished
۰۱:۰۰
Matej Mezera
۰
۳
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۰۱:۰۰
Miloslav Kotil
۲
۳
Ondrej Mista
Finished
۰۱:۰۰
Matej Mezera
۲
۳
Richard Macura
Finished
۰۱:۳۰
Lubos Protiva
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۰۱:۳۰
Matej Drechsler
۳
۰
Josef Grill
Finished
۰۱:۳۰
Miloslav Kotil
۳
۱
Petr Sejk
Finished
۰۱:۳۰
Milan Kolar
۳
۲
Milan Smrcek
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Ranecky
۳
۱
Ondrej Mista
Finished
۰۲:۰۰
Dalibor Velky Jnr.
۳
۱
Radek Mohelnik
Finished
۰۲:۰۰
Martin Guk
۳
۰
Petr Bradach
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Pesula
۳
۰
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۲:۳۰
Jiri Louda
۱
۳
Antonin Belonoznik
Finished
۰۲:۳۰
Vladimir Cermak
۲
۳
Lukas Babicka
Finished
۰۳:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۲
Alesh Bayer
Finished
۰۳:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۰
۳
Kamil Novak
Finished
۰۳:۳۰
Antonin Belonoznik
۱
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۳:۳۰
Jiri Louda
۰
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Pesula
۳
۰
Vladimir Cermak
Finished
۰۴:۰۰
Kamil Novak
۳
۲
Lukas Babicka
Finished
۰۴:۳۰
Vaclav Hruska Sr
۱
۳
Vladimir Cermak
Finished
۰۵:۰۰
Lukas Babicka
۰
۳
Tomas Pesula
Finished
۰۵:۳۰
Alesh Bayer
۰
۳
Jiri Louda
Finished
۰۵:۳۰
Jiri Ruzicka
۰
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۶:۰۰
Vladimir Cermak
۳
۲
Kamil Novak
Finished
۰۶:۰۰
Lukas Babicka
۳
۰
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۶:۳۰
Lukas Babicka
۱
۳
Vladimir Cermak
Finished
۰۷:۳۰
Kamil Novak
۱
۳
Tomas Pesula
Finished
۰۸:۰۰
Vit Salanda
۳
۱
Vlastimil Kaisler
Finished
۱۰:۳۰
Jiri Svec
۳
۱
Ludek Madle
Finished
۱۰:۳۰
Vojtech Molin
۱
۳
Lukas Stempak
Finished
۱۰:۳۰
Cesta Havrda
۳
۲
Jiri Machart
Finished
۱۰:۳۰
Dominik Oborny
۱
۳
Lukas Kantor
Finished
۱۱:۰۰
Martin Tacinec
۳
۱
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۱۱:۰۰
Fruhauf Michael
۰
۳
Josef Koutnik
Finished
۱۱:۰۰
Ludek Madle
۳
۰
Martin Tacinec
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Machart
۳
۱
Ladislav Krsek
Finished
۱۱:۳۰
Vlastimil Kaisler
۲
۳
Fruhauf Michael
Finished
۱۱:۳۰
Lukas Stempak
۱
۳
Dominik Oborny
Finished
۱۱:۳۰
Josef Koutnik
۱
۳
Vit Salanda
Finished
۱۲:۰۰
Lukas Kantor
۲
۳
Vojtech Molin
Finished
۱۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۱
۳
Cesta Havrda
Finished
۱۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۲
Jiri Svec
Finished
۱۲:۰۰
Vit Salanda
۳
۲
Fruhauf Michael
Finished
۱۲:۳۰
Jiri Svec
۳
۲
Martin Tacinec
Finished
۱۲:۳۰
Vojtech Molin
۳
۰
Dominik Oborny
Finished
۱۲:۳۰
Ludek Madle
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Machart
۳
۲
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۳:۰۰
Lukas Stempak
۱
۳
Lukas Kantor
Finished
۱۳:۰۰
Ladislav Krsek
۱
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۳:۳۰
Martin Tacinec
۳
۱
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۱۳:۳۰
Lukas Stempak
۳
۲
Dominik Oborny
Finished
۱۳:۳۰
Vit Salanda
۳
۰
Josef Koutnik
Finished
۱۴:۰۰
Cesta Havrda
۳
۰
Jiri Machart
Finished
۱۴:۰۰
Vlastimil Kaisler
۱
۳
Fruhauf Michael
Finished
۱۴:۰۰
Jiri Svec
۳
۱
Ludek Madle
Finished
۱۴:۰۰
Lukas Kantor
۱
۳
Vojtech Molin
Finished
۱۴:۰۰
Milan Kolar
۳
۲
Petr Sudek
Finished
۱۴:۳۰
Jan Manhal Jr
۳
۱
Roman Laznicka
Finished
۱۴:۳۰
Petr Vicherek
۳
۲
Jiri Rezab
Finished
۱۴:۳۰
Petr Otruba
۱
۳
Milan Docekal
Finished
۱۵:۰۰
Jan Skvrna
۳
۰
Jakub Stusek
Finished
۱۵:۰۰
Ladislav Janousek
۳
۱
Milan Regner
Finished
۱۵:۰۰
Roman Laznicka
۰
۳
Petr Otruba
Finished
۱۵:۳۰
Jiri Rezab
۱
۳
Jan Skvrna
Finished
۱۵:۳۰
Petr Sudek
۰
۳
Ladislav Janousek
Finished
۱۵:۳۰
Jakub Stusek
۳
۲
Petr Vicherek
Finished
۱۶:۰۰
Milan Docekal
۰
۳
Jan Manhal Jr
Finished
۱۶:۰۰
Milan Regner
۰
۳
Milan Kolar
Finished
۱۶:۰۰
Petr Vicherek
۱
۱
Jan Skvrna
inprogress
۱۶:۳۰
Milan Kolar
۲
۰
Ladislav Janousek
inprogress
۱۶:۳۰
Jan Manhal Jr
۱
۱
Petr Otruba
inprogress
۱۶:۳۰
Europe
TT Elite Series
Piotr Staniszewski
۰
۳
Jakub Nowak
Finished
۰۸:۱۵
Piotr Chodorski
۱
۳
Petr David
Finished
۱۴:۳۰
Wojciech Gluszek
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۰۷:۱۵
Petr David
۳
۲
Przemyslaw Walaszek
Finished
۱۱:۰۰
Petr David
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۱۲:۳۰
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۱۴:۰۰
Piotr Staniszewski
۲
۳
Jakub Wozniak
Finished
۰۲:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Dawid Kotwica
Finished
۰۶:۰۰
Grzegorz Felkel
۳
۰
Urbanski Tomasz
Finished
۰۶:۳۰
Choraziy Maciej
۳
۱
Jakub Wozniak
Finished
۰۷:۴۵
Grzegorz Felkel
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Krzysztof Szwemin
۰
۳
Dawid Kotwica
Finished
۰۹:۰۰
Michal Minda
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۰۹:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۱۰:۳۰
Lukasz Jarocki
۰
۳
Petr David
Finished
۱۳:۳۰
Petr David
۰
۲
Arkadiusz Zuk
inprogress
۱۶:۳۰
Michal Korycki
۰
۳
Tomasz Lewandowski
Finished
۰۰:۰۰
Wojciech Gluszek
۲
۳
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۰:۱۵
Vladislav Ursu
۳
۱
Arkadiusz Zuk
Finished
۰۰:۳۰
Mateusz Burkacki
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۴۵
Grzegorz Felkel
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۱:۰۰
Szymon Radlo
۲
۳
Jakub Nowak
Finished
۰۱:۴۵
Krzysztof Szwemin
۰
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۰۰
Choraziy Maciej
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۱۵
Grzegorz Felkel
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۲:۳۵
Urbanski Tomasz
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Szymon Radlo
۳
۱
Choraziy Maciej
Finished
۰۳:۱۵
Krzysztof Szwemin
۰
۳
Grzegorz Felkel
Finished
۰۳:۳۰
Jakub Wozniak
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۳:۵۵
Piotr Staniszewski
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۱۵
Urbanski Tomasz
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۴:۳۰
Choraziy Maciej
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۴:۴۵
Grzegorz Felkel
۳
۱
Damian Swierczek
Finished
۰۵:۰۰
Szymon Radlo
۳
۰
Piotr Staniszewski
Finished
۰۵:۱۵
Krzysztof Szwemin
۰
۳
Urbanski Tomasz
Finished
۰۵:۳۰
Jakub Wozniak
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۴۵
Choraziy Maciej
۳
۰
Piotr Staniszewski
Finished
۰۶:۱۵
Szymon Radlo
۳
۱
Jakub Wozniak
Finished
۰۶:۴۵
Krzysztof Szwemin
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۷:۳۰
Urbanski Tomasz
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۰۸:۳۰
Szymon Radlo
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۴۵
Lukasz Jarocki
۳
۲
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۰:۰۰
Krzysztof Kapik
۳
۰
Kamil Duniec
Finished
۱۰:۱۵
Damian Swierczek
۱
۳
Urbanski Tomasz
Finished
۱۰:۴۵
Michal Minda
۰
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۱:۱۵
Lukasz Jarocki
۱
۳
Piotr Chodorski
Finished
۱۱:۳۰
Urbanski Tomasz
۱
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۱:۴۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۲:۰۰
Damian Swierczek
۰
۳
Kamil Duniec
Finished
۱۲:۱۵
Krzysztof Kapik
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۲:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۰
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۳:۰۰
Michal Minda
۱
۳
Damian Swierczek
Finished
۱۳:۱۵
Urbanski Tomasz
۱
۳
Kamil Duniec
Finished
۱۳:۴۵
Krzysztof Kapik
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۱۴:۱۵
Michal Minda
۱
۳
Urbanski Tomasz
Finished
۱۴:۴۵
Lukasz Jarocki
۱
۳
Przemyslaw Walaszek
Finished
۱۵:۰۰
Kamil Duniec
۳
۱
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۵:۱۵
Makajew Maciej
۰
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۵:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۰
Urbanski Tomasz
Finished
۱۵:۴۵
Piotr Chodorski
۳
۲
Przemyslaw Walaszek
Finished
۱۶:۰۰
Damian Swierczek
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۶:۱۵
Czech Republic
TT Star Series
Tomas Beran
۰
۳
Tibor Spanik
Finished
۱۵:۱۵
Youssef Abdel-Aziz
۳
۱
Jakub Seibert
Finished
۱۱:۴۰
Jakub Zelinka
۳
۰
David Prusa
Finished
۱۲:۱۵
Martin Olejnik
۳
۰
Tomas Beran
Finished
۱۲:۴۵
David Prusa
۲
۳
Tibor Spanik
Finished
۱۳:۴۵
Martin Olejnik
۲
۳
Tibor Spanik
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Beran
۰
۳
Michal Benes
Finished
۱۱:۰۵
Youssef Abdel-Aziz
۳
۲
Michal Benes
Finished
۱۳:۱۵
Jakub Zelinka
۲
۳
Jakub Seibert
Finished
۱۴:۱۵
Martin Olejnik
۲
۳
Youssef Abdel-Aziz
Finished
۱۴:۴۵
Jakub Zelinka
۰
۳
Michal Benes
Finished
۱۵:۴۵
David Prusa
۱
۰
Jakub Seibert
inprogress
۱۶:۱۵
World
TT Trophy
Terek Norbert
۳
۰
Daniel Kiss
Finished
۱۴:۳۰
Daniel Lung
۳
۲
Terek Norbert
Finished
۱۰:۳۰
Gergely Katona
۳
۱
Balint Krebs
Finished
۱۰:۴۵
Daniel Kiss
۲
۳
Mate Moricz
Finished
۱۱:۰۰
Viktor Sipos
۳
۰
Imre Bogadi
Finished
۱۱:۱۵
Daniel Kriston
۲
۳
Ivan Vitsek
Finished
۱۱:۳۰
Balazs Kovari
۳
۲
Balazs Palosi
Finished
۱۱:۴۵
Mate Moricz
۱
۳
Daniel Lung
Finished
۱۲:۰۰
Imre Bogadi
۱
۳
Gergely Katona
Finished
۱۲:۱۵
Ivan Vitsek
۲
۳
Terek Norbert
Finished
۱۲:۳۰
Balazs Palosi
۳
۲
Balint Krebs
Finished
۱۲:۴۵
Daniel Kriston
۳
۰
Daniel Kiss
Finished
۱۳:۰۰
Balazs Kovari
۱
۳
Viktor Sipos
Finished
۱۳:۱۵
Daniel Lung
۳
۲
Ivan Vitsek
Finished
۱۳:۳۰
Gergely Katona
۳
۱
Balazs Palosi
Finished
۱۳:۴۵
Mate Moricz
۳
۱
Daniel Kriston
Finished
۱۴:۰۰
Imre Bogadi
۱
۳
Balazs Kovari
Finished
۱۴:۱۵
Balint Krebs
۱
۳
Viktor Sipos
Finished
۱۴:۴۵
Daniel Kriston
۳
۱
Daniel Lung
Finished
۱۵:۰۰
Balazs Kovari
۲
۳
Gergely Katona
Finished
۱۵:۱۵
Daniel Kiss
۰
۳
Ivan Vitsek
Finished
۱۵:۳۰
Viktor Sipos
۱
۳
Balazs Palosi
Finished
۱۵:۴۵
Terek Norbert
۳
۱
Mate Moricz
Finished
۱۶:۰۰
Balint Krebs
۳
۰
Imre Bogadi
Finished
۱۶:۱۵
Daniel Lung
۰
۱
Daniel Kiss
inprogress
۱۶:۳۰
Gergely Katona
-
-
Viktor Sipos
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Ukraine
Ukraine Win Cup
Ruslan Onischenko
۲
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۰:۰۰
Dmitry Zaporozhets
۳
۰
Vadim Misevra
Finished
۰۰:۱۵
Andrey Burdakov
۲
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۰:۳۰
Andrey Burdakov
۲
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۱:۰۰
Ruslan Onischenko
۳
۲
Igor Akimov
Finished
۰۱:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Igor Akimov
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۳:۰۰
Vadim Misevra
۱
۳
Dmitry Zaporozhets
Finished
۰۳:۱۵
Igor Akimov
۱
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۴:۰۰
Igor Akimov
۳
۲
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۰۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۹:۰۰
Anton Starski
۱
۳
Marchenko Sergey
Finished
۰۹:۰۰
Anton Starski
۲
۳
Viktor Sharpay
Finished
۱۰:۰۰
Dmitry Yurkov
۰
۳
Oleg Andreev
Finished
۱۰:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۲
Marchenko Sergey
Finished
۱۱:۳۰
Oleg Andreev
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۱:۳۰
Marchenko Sergey
۱
۳
Anton Starski
Finished
۱۲:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۲
Dmitry Yurkov
Finished
۱۲:۰۰
Igor Tridukh
۳
۲
Vadim Smetenko
Finished
۱۲:۱۵
Artyom Tkachenko
۱
۳
Roman Shtukovanyi
Finished
۱۲:۱۵
Oleg Andreev
۱
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۱۳:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Anton Starski
Finished
۱۳:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Oleg Andreev
Finished
۱۴:۳۰
Marchenko Sergey
۳
۲
Viktor Sharpay
Finished
۱۴:۳۰
Anton Yolkin
۳
۱
Anton Ryabukhin
Finished
۱۵:۰۰
Vadim Smetenko
۳
۱
Igor Tridukh
Finished
۱۵:۱۵
Roman Shtukovanyi
۳
۱
Artyom Tkachenko
Finished
۱۵:۱۵
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۵:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۰
۳
Eugene Masko
Finished
۱۵:۳۰
Anton Yolkin
۰
۳
Eugene Masko
Finished
۱۶:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۲
۰
Anton Ryabukhin
inprogress
۱۶:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۱
۲
Artyom Doroshenko
inprogress
۱۶:۳۰
Russia
Liga Pro
Nikolay Zhurba
-
-
Vadim Putilovsky
inprogress
۰۱:۱۵
Dmitry Bogdanov
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۴۵
Vadim Putilovsky
-
-
Yurii Merkushin
inprogress
۰۲:۱۵
Roman Astreev
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۲:۱۵
Sergei Ogai
۰
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۲:۳۰
Nikolay Zhurba
۳
۲
Vasily Shirshov
Finished
۰۲:۴۵
Alexey Vlasov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۱۵
Vadim Putilovsky
-
-
Vasily Shirshov
inprogress
۰۳:۴۵
Roman Astreev
۱
۳
Dmitry Bogdanov
Finished
۰۳:۴۵
Ilyas Shakirov
۲
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۴:۳۰
Dmitry Bogdanov
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۴:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۴۵
Ivan Pandur
۳
۱
Roman Astreev
Finished
۰۵:۱۵
Kirill Malahov
۳
۱
Sergei Ogai
Finished
۰۵:۳۰
Yurii Merkushin
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۵:۴۵
Valery Kutin
۳
۰
Andrey Zabrodin
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Safonov
۳
۰
Dmitry Petrochenko
Finished
۰۹:۴۵
Andrey Yurevich Lisov
۳
۱
Vladimir Safonov
Finished
۱۰:۱۵
Andrey Zabrodin
۲
۳
Vladimir Dakhin
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Dakhin
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۱۱:۰۰
Andrey Yurevich Lisov
۳
۲
Dmitry Petrochenko
Finished
۱۱:۴۵
Valery Kutin
۳
۰
Vyacheslav Chernov
Finished
۱۳:۰۰
Aleksey Lobanov
۱
۳
Roman Zelenskii
Finished
۱۳:۱۵
Maksim Ilichev
۱
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۳:۴۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Roman Alov
Finished
۱۴:۰۰
Ilya Novikov
۳
۲
Aleksey Lobanov
Finished
۱۴:۴۵
Yaroslav Troyanov
۳
۲
Sergey Nikulin
Finished
۱۴:۴۵
Valery Kutin
۳
۲
Roman Alov
Finished
۱۵:۰۰
Sergey Nikulin
۳
۱
Maksim Ilichev
Finished
۱۵:۱۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Ilya Novikov
Finished
۱۵:۴۵
Igor Abelmasov
-
-
Denis Molodtsov
inprogress
۱۷:۴۵
Armenia
Armenia ITT CUP
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Davit Mirzoyan
Finished
۰۱:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Armen Darbinyan
Finished
۰۲:۵۰
Armen Darbinyan
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۰۳:۳۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۰۴:۳۰
Armen Darbinyan
۲
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۴:۵۰
Davit Mirzoyan
۲
۳
Armen Darbinyan
Finished
۰۶:۱۰
Mkrdij Sounboulian
۰
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۶:۳۰
Armen Darbinyan
۲
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۷:۱۰
Davit Mirzoyan
۱
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۷:۳۰
Davit Mirzoyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۸:۱۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۸:۵۰
Gevorg Abrahamyan
۲
۳
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
Ernest Apriyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۱
Ernest Apriyan
Finished
۱۱:۱۰
Avet Vasilyan
۳
۰
Ernest Apriyan
Finished
۱۱:۵۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۴:۳۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۵:۱۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۵:۵۰
Harutyun Harutyunyan
۲
۰
Ernest Apriyan
inprogress
۱۶:۳۰